Timp de expediere: 24 de ore
Cost livrare: de la 0,00 lei
Număr de catalog: 228615
Cod producător: 228615
Stoc:
Cod EAN: 7290103660390
Stare produs: Nou
Greutate: 55,30 kg
Lățime: 185 cm
Înălțime: 226 cm
Adâncime: 152 cm
Colectie: Manor
Color: Gri
Material: Plastic
Greutate: 55,3 kg

| Dimensiuni | |
| Dimensiunile produsului | 185 x 152 x 226 cm |
| Suprafață | 2,81 m² |
| Capacitate | 4,8 m³ |
| Construcție | |
| Material | Polipropilenă – pereți dubli |
| Elemente metalice | Balamale și ranforsări |
| Acoperiș și podea | |
| Capacitatea de încărcare a acoperișului | 75 kg/m² |
| Capacitatea de încărcare a podelei | 150 kg/m² |
| Dotări | |
| Fereastră | Da (39 x 56 cm) |
| Ventilație | Aerisiri |
| Protecție | Posibilitate de închidere cu lacăt |
Nimeni nu a scris încă o recenzie pentru acest produs. Fii primul care scrie o recenzie.
Doar clienții înregistrați pot scrie recenzii pentru produse. Dacă aveți deja un cont în magazinul nostru, conectați-vă, iar dacă nu, creați un cont gratuit și scrieți o recenzie.