Timp de expediere: 24 de ore
Cost livrare: de la 0,00 lei
Număr de catalog: 249360
Cod producător: 249360
Stoc:
Cod EAN: 7290112634054
Stare produs: Nou
Greutate: 79,00 kg
Lățime: 190 cm
Culoare: Maro
Înălțime: 221 cm
Adâncime: 183 cm
Colectie: Darwin
Material: Plastic
Greutate: 84 kg

| Nu necesită întreținere | Nu este nevoie de vopsire, lăcuire și impregnare. |
| Rezistență la umiditate | Nu crapă, nu putrezește și nu se deformează sub influența ploii. |
| Rezistență la radiațiile UV | Culoarea nu se estompează nici după multe sezoane. |
| Fără dăunători | Materialul nu este sensibil la acțiunea insectelor și ciupercilor. |
| Estetica lemnului | Structura și textura redau fidel lemnul natural. |

| Dimensiuni | |
| Dimensiuni exterioare | lung. 190 x lăț. 183 x înălț. 221 cm |
| Dimensiuni interioare | lung. 176 x lăț. 174 x înălț. 212 cm |
| Suprafață utilă | 3,06 m² |
| Construcție | |
| Material | Panouri compozite Evotech+ |
| Grosimea panourilor | 16 mm |
| Întărituri | Profile metalice structurale |
| Acoperiș și podea | |
| Capacitatea portantă a acoperișului | Până la 75 kg/m² |
| Capacitatea portantă a podelei | Până la 150 kg/m² |
| Echipare | |
| Fereastră | 39 x 56 cm |
| Dimensiunile ușii | 119 x 187 cm |
| Culoare | Maro |
| Greutate | 84 kg |
Nimeni nu a scris încă o recenzie pentru acest produs. Fii primul care scrie o recenzie.
Doar clienții înregistrați pot scrie recenzii pentru produse. Dacă aveți deja un cont în magazinul nostru, conectați-vă, iar dacă nu, creați un cont gratuit și scrieți o recenzie.