Timp de expediere: 24 de ore
Cost livrare: de la 0,00 lei
Număr de catalog: 230447
Cod producător: 230447
Stoc:
Cod EAN: 7290103660352
Stare produs: Nou
Greutate: 48,00 kg
Lățime: 130 cm
Culoare: Gri
Înălțime: 198 cm
Adâncime: 192 cm
Colectie: Manor
Material: Material plastic
Greutate: 48 kg

| Dimensiuni | |
| Dimensiunile produsului | 130 × 192 × 198 cm |
| Suprafață | 2,49 m² |
| Capacitate | 4,12 m³ |
| Construcție | |
| Material | Polipropilenă – pereți dubli |
| Elemente metalice | Balamale uși |
| Acoperiș și podea | |
| Capacitatea de încărcare a acoperișului | 75 kg/m² |
| Capacitatea de încărcare a podelei | 150 kg/m² |
| Echipare | |
| Fereastră | 56 × 39 cm |
| Ventilație | Panou de ventilație |
| Protecție | Posibilitate de închidere cu lacăt |
Nimeni nu a scris încă o recenzie pentru acest produs. Fii primul care scrie o recenzie.
Doar clienții înregistrați pot scrie recenzii pentru produse. Dacă aveți deja un cont în magazinul nostru, conectați-vă, iar dacă nu, creați un cont gratuit și scrieți o recenzie.