Timp de expediere: 24 de ore
Cost livrare: de la 0,00 lei
Număr de catalog: 249350
Cod producător: 249350
Stoc:
Cod EAN: 7290112633620
Stare produs: Nou
Greutate: 60,00 kg
Lățime: 125,8 cm
Culoare: Gri
Înălțime: 205 cm
Adâncime: 184,5 cm
Colectie: Darwin
Material: Plastic
Greutate: 60 kg

| Fără întreținere | Nu necesită vopsire, impregnare sau lăcuire. |
| Rezistență la umezeală | Materialul nu putrezește și nu se deformează sub influența ploii. |
| Rezistență la UV | Culoarea rămâne durabilă chiar și după multe sezoane. |
| Fără dăunători | Materialul nu este susceptibil la acțiunea insectelor și ciupercilor. |
| Estetica lemnului | Suprafața panourilor reproduce realist structura lemnului natural. |
| Dimensiuni | |
| Dimensiunile produsului | 125,8 × 184,5 × 205 cm |
| Suprafață | 2,32 m² |
| Construcție | |
| Material | Panouri compozite Evotech+ 16 mm |
| Construcție de montaj | Sistem cu lambă și uluc |
| Elemente metalice | Ranforsarea structurii acoperișului |
| Acoperiș | |
| Rezistență la zăpadă | 75 kg/m² |
| Echipare | |
| Fereastră | Da |
| Ventilație | Panou de ventilație |
| Securizare | Posibilitate de închidere cu lacăt |
| Greutate | 61 kg |
| Dimensiunile ambalajului | 189 × 72 × 26,2 cm |
Nimeni nu a scris încă o recenzie pentru acest produs. Fii primul care scrie o recenzie.
Doar clienții înregistrați pot scrie recenzii pentru produse. Dacă aveți deja un cont în magazinul nostru, conectați-vă, iar dacă nu, creați un cont gratuit și scrieți o recenzie.