Timp de expediere: 24 de ore
Cost livrare: de la 0,00 lei
Număr de catalog: 249363
Cod producător: 249363
Stoc:
Cod EAN: 7290112634627
Stare produs: Nou
Greutate: 60,00 kg
Lățime: 190 cm
Culoare: Gri
Înălțime: 221 cm
Adâncime: 122 cm
Colectie: Darwin
Material: Plastic
Greutate: 60 kg

| Nu necesită întreținere | Fără necesitatea vopsirii, lăcuirii și impregnării. |
| Rezistență la umiditate | Materialul nu crapă, nu putrezește și nu se deformează sub influența ploii. |
| Rezistență la radiații UV | Culoarea rămâne durabilă chiar și după multe sezoane. |
| Fără dăunători | Materialul nu este sensibil la acțiunea insectelor sau a ciupercilor. |
| Estetică naturală | Structura panourilor reproduce fidel aspectul lemnului. |
| Dimensiuni | |
| Dimensiuni exterioare | înălț. 221 × lăț. 190 × adânc. 122 cm |
| Dimensiuni interioare | înălț. 175 × lăț. 183 × adânc. 121,5 cm |
| Suprafață | 2,3 m² |
| Construcție | |
| Material | Polipropilenă (Evotech+) |
| Grosimea panourilor | 16 mm |
| Acoperiș | |
| Capacitatea portantă a acoperișului | 75 kg/m² |
| Uși | |
| Dimensiuni uși | 119 × 187 cm |
| Culoare | Gri |
| Greutate | 60 kg |
Nimeni nu a scris încă o recenzie pentru acest produs. Fii primul care scrie o recenzie.
Doar clienții înregistrați pot scrie recenzii pentru produse. Dacă aveți deja un cont în magazinul nostru, conectați-vă, iar dacă nu, creați un cont gratuit și scrieți o recenzie.