Timp de expediere: 24 de ore
Cost livrare: de la 0,00 lei
Număr de catalog: 249362
Cod producător: 249362
Stoc:
Cod EAN: 7290112634078
Stare produs: Nou
Greutate: 90,00 kg
Lățime: 190 cm
Culoare: Maro
Înălțime: 221 cm
Adâncime: 244 cm
Colectie: Darwin
Material: Plastic
Greutate: 904 kg

| Dimensiuni | |
| Dimensiuni produs | 190 x 244 x 221 cm |
| Suprafață | 4,63 m² |
| Suprafața podelei | 4,07 m² |
| Capacitate | 7,6 m³ |
| Construcție | |
| Material | Compozit Evotech+ (polipropilenă) |
| Grosimea pereților | 16 mm |
| Acoperiș și podea | |
| Capacitatea portantă a acoperișului | 75 kg/m² |
| Podea | Inclusă în set |
| Dotări | |
| Fereastră | 39 x 56 cm + luminatoare de acoperiș |
| Ventilație | Sistem de ventilație integrat |
| Securizare | Posibilitate de închidere cu lacăt |
| Altele | |
| Culoare | Maro |
| Greutatea produsului | 90 kg |
Nimeni nu a scris încă o recenzie pentru acest produs. Fii primul care scrie o recenzie.
Doar clienții înregistrați pot scrie recenzii pentru produse. Dacă aveți deja un cont în magazinul nostru, conectați-vă, iar dacă nu, creați un cont gratuit și scrieți o recenzie.