Timp de expediere: 24 de ore
Cost livrare: de la 0,00 lei
Număr de catalog: 230446
Cod producător: 230446
Stoc:
Cod EAN: 7290103659028
Stare produs: Nou
Greutate: 33,00 kg
Lățime: 128 cm
Culoare: Gri
Înălțime: 196 cm
Adâncime: 94 cm
Colectie: Manor
Material: Material plastic
Greutate: 33 kg

| Dimensiuni | |
| Dimensiunile produsului | 128 × 94 × 196 cm |
| Suprafață | 1,32 m² |
| Capacitate | 1,76 m³ |
| Construcție | |
| Material | Polipropilenă – pereți dubli |
| Structura suprafeței | Efect de lemn natural |
| Elemente metalice | Balamale ușă |
| Acoperiș și podea | |
| Capacitatea portantă a acoperișului | 75 kg/m² |
| Capacitatea portantă a podelei | 150 kg/m² |
| Dotări | |
| Ventilație | Panou de ventilație |
| Ferestre | Nu |
| Securizare | Posibilitate de închidere cu lacăt |
Nimeni nu a scris încă o recenzie pentru acest produs. Fii primul care scrie o recenzie.
Doar clienții înregistrați pot scrie recenzii pentru produse. Dacă aveți deja un cont în magazinul nostru, conectați-vă, iar dacă nu, creați un cont gratuit și scrieți o recenzie.