Timp de expediere: 24 de ore
Cost livrare: de la 0,00 lei
Număr de catalog: 230448
Cod producător: 230448
Stoc:
Cod EAN: 7290103660413
Stare produs: Nou
Greutate: 85,00 kg
Lățime: 186 cm
Culoare: Gri
Înălțime: 226 cm
Adâncime: 237 cm
Colectie: Manor
Material: Plastic
Greutate: 85 kg

| Dimensiuni | |
| Dimensiunile produsului | 185,8 x 236,8 x 227 cm |
| Suprafață | 4,4 m² |
| Capacitate | 7,6 m³ |
| Construcție | |
| Material | Polipropilenă – pereți dubli |
| Elemente metalice | Balamalele ușilor |
| Acoperiș și podea | |
| Capacitatea portantă a acoperișului | 75 kg/m² |
| Capacitatea portantă a podelei | 150 kg/m² |
| Dotări | |
| Fereastră | 39 x 56 cm |
| Ventilație | Orificii de ventilație |
| Protecție | Posibilitate de închidere cu lacăt |
Nimeni nu a scris încă o recenzie pentru acest produs. Fii primul care scrie o recenzie.
Doar clienții înregistrați pot scrie recenzii pentru produse. Dacă aveți deja un cont în magazinul nostru, conectați-vă, iar dacă nu, creați un cont gratuit și scrieți o recenzie.